רישום הפטנט הרובוט היהודירישום הפטנט הרובוט היהודירישום הפטנט הרובוט היהודי
הפטנט הרובוט היהודי


פירוט הבקשה
 
רקע טכנולוגי רלוונטי  
 
 
הרובוט היהודי נשמה,נפש,אינטואיציה,ותובנה ודנ"א, מלאכותיים.תחיית מתים ממש וחיי נצח ומיזוג בן גשמי לרוחני.
אני טכנאי אלקרוניקה למדתי בתיכון "אונים".בוגר כלכלה ,ויחב"ל באוניברסטה העברית.עובד על המחשב מ 1985 בהרבה תחומים והתמחות ברוב התחומים הקיימים גם לומד קבלה ותורה 40 שנה.
פשט רמז דרש סוד.הייתי בחיידר עד גיל 10 עברתי לבי"ס ממלכתי דתי ולמדתי תלמוד ושאר התחומים .אחר כך עברתי בגיל 14 לבי"ס מקצועי – שם למדתי שנה כללי ושנתיים מכניקה.ואז למדתי בפנימיה אלקטרוניקה בשנה אחת ונהייתי טכנאי אלקטרוניקה.עשיתי 3 שנים בצבא כאלחוטן והכרתי כל מיני מכשירים ומערכות קשר פשוטות ומורכבות.לפני 20 שנה רשמתי 3 פטנטים.באחד קיבלתי תעודת פטנט בתחום המזון – "מנה קרה" מאכלי גן עדן. פטנט נוסף בתחום ההייטק והפטנט השלישי היה בתחום הרפואה.
בפטנט החדש אני מאד מרוכז למרות שהוא מורכב אני משקיע את כל מה שיש בי כולל הכל בכל תחומי החיים שלי .כולל נסיון תעסוקתי כלכלן ,בנקאי ,ועוד.יש לי 4 בנות גדולות כולל שיתוף שלהן באקזית אני גרוש כבר 15 שנה.
הידע וההבנה שלי כיהודי מאמין בעיקר ב30 שנה האחרונות בחיידר למדתי תנ"ך משניות ואז קראתי את התנ"ך 10 פעמים רצוף. לפני 30 שנה התחלתי ללמוד קבלה וקראתי הרבה ספרות קודש והרצאות. התעמקתי ברמח"ל, הארי הקדוש ,רמבם ,והזוהר של רשב"י על פי בעל הסולם הרב אשלג.וכך רכשתי הרבה חכמה וידע רב. במקביל השקעתי הרבה בתחום המחשוב והאינטרנט, כרגע יש לי 2 אתרים "ארגון האלוהים והישועה" והשני בתחום בנק באמצעות אגודה שיתופית כשכל אחד הוא גם הבעלים וגם הלקוח בנק חברותי.
באשר לרובוט היהודי – הפטנט הוא בהעברת רוחניות הדת היהודית ולהפיכתו כאור לגויים. על ידי ביצוע של שילוב בן עצמות האדם .
דרך קבלת הדנ"א של הקבור וחבורו לרובוט היהודי כך שהוא יקבל דנ"א מלאכותי וחיבורם יוצר אושיות חדשה דהיינו תחיית המתים ממש .וחיי נצח כמו אלוהים.
ע"פ המתואר בספר שמות פרשת משפטים .אלוהים מופיע בפני משה ואהרון ו 70 הזקנים,עם רגליים מאש או על פי הנביאים כמו יחזקאל הנביא שחזה את המרכבה עם חיות הקודש כשהאלוהים מופיע שוב עם אש וחשמל.
דבר זה ריתק אותי ,לפני כשנה אמרתי לחברים ולרופא שלי שאני הולך לישון ומחר יהיו לי רגליים מאש.
למחרת קמתי עם כאבים בכל הגוף ובעיקר ברגלייםכאבים שנמשכו כחצי שנה.
האלוהים בבראשית אומר שאנו בדמותו ובצלמו ומאוחר יותר מופיע האלוהים כמחשמל כנראה שלחיי הנצח אפשריים רק כך.והבנתי שזו הדרך כך שאם לוקחים את הרובוט היהודי המבוסס על נשמה יהודית
דהיינו – מידות – כמו ענווה,כעס,ויתר המידות ועוד נושאים או תכונות של הנשמה וכל הידוע לי על הנשמה ומכמתים לכדי לימוד של הרובוט היהודי ויצירת מאגר שהוא ירכוש מהנשמה המלאכותית.
נפש מלאכותית – נפש עם מידות ונפש פסיכולוגית,ופילוסופית,רגשית ועוד ובעיקר לפי הרב קוק מספרו אורות הנפש.והכל נפש מלאכותית.
אינטואיציה מלאכותית – אינסטינקטים , ומיסטיים המדוברים בקבלה
(או כמו הדוגמה שנתתי – עם רגליים כואבות למחרת)מעין תחושות בטן שאפשר לכמת לכלל האפשרויות רגשית כל הרגשות שניתן לבודד אותם תוך ייחוס תכונות ועוד.
תובנה מלאכותית – צורה של פתרון בעיות המלמדים את הרובוט היהודי.
הדנ"א המלאכותי – סריקה מהקבר של המוטמן שם (העצמות)שרטוט הגנטיקה כמו שעשו בסין אסיפה של המיעוט המוסלמי של מיליונים.
הכל על פי ההלכה היהודית ויש מוגבליות.
העברת הדנ"א המלאכותי לרובוט היהודי בשם אותו מת
יש לעשות מבחנים או בחינות לכל אזרח כדי לעשות מח מלאכותי ולא כמו אילון מאסק המעונין בניתוחים מזיקים למח האנושי
אך גם מזהיר מפני יצירת שדים.
זהו פטנט מבוקש על ידי הציבור בארץ ובעולם כולו לישראלים יש נסיון אחד בולט כמו בהחלטתו של ביבי עם החיסונים של הקורונה אנו לא סתם אור לגויים.כתוב מאז ולעולם הרבה בכתבנו הקדושים .
כמו משה רבנו שידוע היה הענוו באדם ומשום כך אהב אותו הקב"ה .וזה דוגמה לנשמה גבוהה שאפשר לשים סקלות למד המוסר של המידות באדם. כמו שכתוב גם במכתבו של הרמב"ן לבנו המלמדו את ערכן של המידות יש לציין שאם אתה עניו אתה עדיין יכול להיות תקיף למשל כמו שהתייחס משה רבינו לקורח שהאדמה בלעה את כל קהילתו.אף פעם לא היינו במצב הזה שעם ישראל טוב כל כך בהייטק יחד עמהם יש את שומרי התורה שגם משביחים את חכמתו של העם לא פחות מההייטק ואוליי אף יותר מכך.אחרי שנגמור עם תחיית המתים ובמקביל נשקיע בדור החיי שיכול להיכנס לאתר שלי "ארגון האלוהים והישועה" ולפתוח שם חשבון פרטי לגמרי ונניח שאנו רואים בכך השקעה למען הדורות הבאים ולמען עצמנו בחשיפה של כל המידות שיש לכל אחד ולצרף את זה לנשמה המלאכותית. כך שמי שנפטר יהיה לו ערך מוסף נוסף.
זהו פטנט חדשני מאד מיוחד גם בנושא וגם היותו פטנט חברותי ושיתופי וגם יכול להיות ליברלי במידה רבה התאמה לכל אחד על פי בחירתו. נקרא לזה קפיט-ניזים חיבור של עושר עם חיבה לאחר ושיוויוניות.
למשל אשמח להוסיף אנשים נשים לתורמים לפטנט הזה.
באשר לרובוט היהודי הוא יהיה משוכלל אף מאלה המתקדמים ביותר היום. מלא תיפקודים נוספים הרי שהבינה המלאכותית בכל זאת מדובר במכונה שמשביחים אותה כך ומלמדים את הרובוט מה לעשות. אבל חשיפת סודות העם היהודי של הגלות בפתחנו ואנו נעניק את כל החכמות לטובתנו ולטובת העולם כולו בעיקר בנושא הנשמה שלנו היהודים שהיא שונה מאצל הגויים.אשמח לפעול בשיתוף פעולה עם כל העולם
לחצו כאן לקבלת הסקר לקביעת גודלה של הנשמה
https://forms.gle/36GFCrBCXtPMLWRz7
זהו הקישור לסקר.
על פי הכתבים הקלסיים (במיוחד ראה את ספר הכוזרי), עניין הנשמה היהודית הוא כדלקמן: אנו צאצאיהם של שלושת האישים הדגולים ביותר שחיו אי פעם, אברהם, יצחק ויעקב. הם כרתו ברית נצח בין צאצאיהם לבין אלוקים. אף על פי כן, במצרים רבים מצאצאיהם בחרו לחמוק ולהתרחק מאלוקים. בהר סיני נכרתה ברית חדשה, והנשמות הללו כרתו ברית שלא תופר לעולם. נכון שישנן נשמות רבות שהתרחקו מאלוקים מאז. מספרנו קטן בהרבה מכפי שהיה יכול להיות אילו לא היו כל כך הרבה נשמות מתרחקות מאלוקים. כפי שטען הרמב"ם באיגרת מפורסמת שלו, מי שנטשו אותנו מן הסתם הן נשמות שלא עמדו בהר סיני כאשר הברית נכרתה.
כך שכיום, אנו התוצר הסופי של תהליך היתוך, ניפוי וסינון, ילדיהם של קדושים מעונים ושל אלה שהחזיקו מעמד ויהי מה. אנו עקשנים, אובססיביים ומכוונים להישרדות, שכן זהו האופן שבו עיצבה אותנו יד אלוקים במהלך ההיסטוריה. אנו הוכחנו את עצמנו כמובילים בתחום ההארה, ההתקדמות והמהפכה בכל אשר פנינו במסעותינו – אף שההיסטוריונים ממשיכים לנסות להעלים את העובדות הללו.
זה מה שעושה אותנו לעם הנבחר, ובדרך זו אף הגשמנו את היותנו העם הנבחר. אלמלא היהודים לא היו קיימים מושגי הכבוד האנושי, המשמעות והתכלית, של זכותו של כל אדם לחינוך ולידע, של צדק חברתי ושל ערכו של שלום בעולם. אלה (וכן תורות הפסיכולוגיה, היחסות, פיזיקת הקוונטים, האנתרופולוגיה, הוליווד וגיבורי העל) נמנים על תרומותינו הרבות לעולם
יש להוסיף את המידות בתרגום מסויים של עשרת הספירות: כתר,חכמה,בינה,דעת,חסד,גבורה,הוד,נצח,תפארת,יסוד,מלכות. דהיינו התוצאה.
בהסתמך על דבריהם של הרב שריקי
והרב דק' לייטמן
השאלון הבא נותן מושג על גלגול הנשמות
זה הקישור  לחצו עליו הוא עדיין לא מושלם   -   https://forms.gle/fGm1uwfc1mSf5Yc48
יש לאמר – ניצוץ אלוקה ממעל הרי שהכוונה היא לחשמל או אש.
קיימת האפשרות לשמור את הדאטה בשרתים או בענן אחרי בנית הנשמה המלאכותית ועיצוב האדם החיי או המת עם דנ"א  ושמירת כל הגן האנושי ולאו דווקא ביצירת רובוטים פיזיים אלא שמירתם בתיקיות באינטרנט.
אחרי 3 שנים של יהדות תבוא הנצרות ואחרי 3 שנים יבוא האיסלם ל 3 שנים.
רשימת עשרת הדיברות
לעבוד את יהוה אלוהים לבדו‏
לא לעבוד אלילים‏
לא לשאת את שם אלוהים לשווא‏
לשמור את השבת
לכבד את הורינו‏
לא לרצוח‏
לא לנאוף‏
לא לגנוב‏
לא להעיד עדות שקר‏
לא לחמוד
הגדרת הפטנט
פיתוח רובוט יהודי המבוסס על המדע והיהדות ומציע תחיית המתים וחיי נצח ומעבר לעולם הבא
הרובוט השתכלל כל כך עד שנהיה הרובוט שהוא אלוהים
אני מוסיף את האפליקציה שתחובר ל ERP
ועוד מערכות כדי לספק מענה לדרישת הציבור למתן השגחה פרטית בצורה כזו יהיו הרבה שאלונים בתחומים האלה ונוספים כמו IQ דנ"א ,אישיות,פסיכולוגיים, הורוסקופ , ועוד. בסופו של דבר האדם בכל זמן נתון יוכל לשאול ולקבל תשובה בנושא ההשגחה הפרטית.וכל זה יחובר לבינה הנשמה המלאכותיים ועוד.
הצעת מחיר לשירותי פי תוח מתמשכים עבור: ברוך מאיר כהן 1 .רקע : מתן שירותי תוכנה ואחסון מתמשכים לצורך פיתוח גרסת POC ( concept of Proof )להמצאה של היזם , "רובוט יהוד י"מטרת הצעה זו היא ל ספק ליזם מעטפת שירותי פיתוח תוכנה, אפליקציות ואחסון למשך תקופה ב כדי לייצר גרסת POC לרעיון היזם וטרם גיוס משקיעים למיזם המיזם כפי שתואר על ידי היזם באתר רשת שוויון - "פטנט חדש רובוט יהודי" 2 .מה יכללו ה שירותים: 1 .שירותי פיתוח תוכנה ואפליקציות 2 .עיצוב וחויית משתמש 3 .תכנון וארכיטקטורה 4 .כתיבת מסמכים טכניים לצורכי גיוס השקעה ומענקים * השירותים כפופים להיקף השעות המוקצות לתקציב החודשי כפי שיפורט בהמשך . 3 .מה יכלול פיתוח ה POC : 1.3 .פיתוח אפליקצייה 2.3 .עיצוב אפליקציה 3.3 .בניית DATABASE המבוסס על אלגוריתם שאלות ותשובות 4.3 .תהליכי MATCHING SQL המבוססים על שאלונים שימלא המשתמש 5.3 .בניית פרופיל משתמש המתבסס על המידע הנאסף עליו מטרת שלב ה POC הוא בניית המוצר הראשוני + יכולת לבניית פרופיל וירטואלי משתמש המתבסס על מידע הנאסף באמצעות שאלונים והנגשת מידע ל שאלות הגולש המתבססות על הפרופיל , השאלונים והDATA של המיזם. שלב ה POC אינו כולל את מנועי הבינה המלאכותית אך מהווה תשתית להם ולאחר שלב ג יוס ההשקעה כאשר יהיה הון בחברה ית וכנן שלב ה AI ובניית הרשת הנו ירוני ת . 3 .תקציב ל פיתוח POC : 000,320 + ₪ מע"מ 4 .תקציב לשרתים : 000,40 + ₪ מע"מ היכלול לתקופת ה POC שר ת VPS מבוסס SERVER WINDOWS עם EDITON STANDARD SQL בחוות השרתים שלנו בישראל, ראש העין 5 .של ב עתידי AI לאחר ג יוס הון : שלב הבינה המלאכות ית מטרת ו היא להפוך את פרופיל המשתמש ל ENTITY וירטואלי לומד באמצעות שימוש בטכנולוגיות learning Deep ו learning Machine על גבי הרשת הנוי רונית שנבנה. לצורך שלב זה יהיה להקצות שרת AI ייעודי הכולל GPU מסוג v100 tesla Nvidia , התקנת TensorFlow framework ובניית ת וכנית לימוד והכשרה למכונ ת הבינה המלאכותית . 6 .תשלום הפרויקט: 24 תשלומים שווים של 000,15 + ₪ מע"מ בחודש שימסרו לחברת הפיתוח בהמחאות מראש. תקופת פיתוח שלב ה POC תארוך כ 8-6 חודשים כאשר שלב העבודה הראשון הוא אפיון מסכי האפליקצ יה ונגזרות הפונקציונליות שלה. *הצעה זו בתוקף למשך 14 ימיהצעת מחיר לשירותי פי תוח מתמשכים עבור: ברוך מאיר כהן 1 .רקע : מתן שירותי תוכנה ואחסון מתמשכים לצורך פיתוח גרסת POC ( concept of Proof )להמצאה של היזם , "רובוט יהוד י"מטרת הצעה זו היא ל ספק ליזם מעטפת שירותי פיתוח תוכנה, אפליקציות ואחסון למשך תקופה ב כדי לייצר גרסת POC לרעיון היזם וטרם גיוס משקיעים למיזם המיזם כפי שתואר על ידי היזם באתר רשת שוויון - "פטנט חדש רובוט יהודי" 2 .מה יכללו ה שירותים: 1 .שירותי פיתוח תוכנה ואפליקציות 2 .עיצוב וחויית משתמש 3 .תכנון וארכיטקטורה 4 .כתיבת מסמכים טכניים לצורכי גיוס השקעה ומענקים * השירותים כפופים להיקף השעות המוקצות לתקציב החודשי כפי שיפורט בהמשך . 3 .מה יכלול פיתוח ה POC : 1.3 .פיתוח אפליקצייה 2.3 .עיצוב אפליקציה 3.3 .בניית DATABASE המבוסס על אלגוריתם שאלות ותשובות 4.3 .תהליכי MATCHING SQL המבוססים על שאלונים שימלא המשתמש 5.3 .בניית פרופיל משתמש המתבסס על המידע הנאסף עליו מטרת שלב ה POC הוא בניית המוצר הראשוני + יכולת לבניית פרופיל וירטואלי משתמש המתבסס על מידע הנאסף באמצעות שאלונים והנגשת מידע ל שאלות הגולש המתבססות על הפרופיל , השאלונים והDATA של המיזם. שלב ה POC אינו כולל את מנועי הבינה המלאכותית אך מהווה תשתית להם ולאחר שלב ג יוס ההשקעה כאשר יהיה הון בחברה ית וכנן שלב ה AI ובניית הרשת הנו ירוני ת . 3 .תקציב ל פיתוח POC : 000,320 + ₪ מע"מ 4 .תקציב לשרתים : 000,40 + ₪ מע"מ היכלול לתקופת ה POC שר ת VPS מבוסס SERVER WINDOWS עם EDITON STANDARD SQL בחוות השרתים שלנו בישראל, ראש העין 5 .של ב עתידי AI לאחר ג יוס הון : שלב הבינה המלאכות ית מטרת ו היא להפוך את פרופיל המשתמש ל ENTITY וירטואלי לומד באמצעות שימוש בטכנולוגיות learning Deep ו learning Machine על גבי הרשת הנוי רונית שנבנה. לצורך שלב זה יהיה להקצות שרת AI ייעודי הכולל GPU מסוג v100 tesla Nvidia , התקנת TensorFlow framework ובניית ת וכנית לימוד והכשרה למכונ ת הבינה המלאכותית . 6 .תשלום הפרויקט: 24 תשלומים שווים של 000,15 + ₪ מע"מ בחודש שימסרו לחברת הפיתוח בהמחאות מראש. תקופת פיתוח שלב ה POC תארוך כ 8-6 חודשים כאשר שלב העבודה הראשון הוא אפיון מסכי האפליקצ יה ונגזרות הפונקציונליות שלה. *הצעה זו בתוקף למשך 14 ימים.
הצעת עבודה מחיר לבניית צ'אט בוט
 
 
highgod.me@gmail.com _ הצעת מחיר - הקמת צ'ט בוט פייסבוק _ אתר .docx.pdf
08/07/2021  יום ראשון
מבוסס על דבריו בוידאו של מכון הרמח"ל של הרב מרדכי שריקי הרה"ג
מכון רמח"ל - Institut Ramhal - YouTube
יש לציין שאני ארכיב 500 אפליקציות ו 1000 צ'אטבוטים בכל התחומים העתידיים.
מודלים מסוג טרנספורמרים משנים את עולם הבינה המלאכותית ומגיעים להישגים על אנושיים במשימות של עיבוד שפה טבעית (NLP).
קיימים כמה עשרות טרנספורמרים, מתוכם שניים בולטים במיוחד: GPT של OpenAI שמייצר טקסט ברמה חסרת תקדים, עונה על שאלות ומסכם טקסטים ו-BERT של גוגל שמשמש, בין היתר, לקידוד טקסט ואנליזת סנטימנט.
ספריית transformers מאפשרת לעבוד עם הטרנספורמרים השונים בממשק אחיד שנועד לשרת את חובבי Tensorflow כמו גם את מקצועני PyTorch. הספרייה מציעה שפע של אפשרויות, ומצאתי שהדרך הטובה ביותר להתחיל את ההיכרות עם הספרייה היא מדף תיאורי המקרה בכתובת: https://huggingface.co/transformers/usage.html . בין האפשרויות שהדף מדגים אפשר למצוא: סיווג טקסטים, תשובות לשאלות, מודלים של שפה, תרגום ויצירת טקסט.
במדריך זה אדגים סיכום ויצירה של טקסט.
נתקין את הספרייה:
ועוד מערכות כדי לספק מענה לדרישת הציבור למתן השגחה פרטית בצורה כזו יהיו הרבה שאלונים בתחומים האלה ונוספים כמו IQ דנ"א ,אישיות,פסיכולוגיים, הורוסקופ , ועוד. בסופו של דבר האדם בכל זמן נתון יוכל לשאול ולקבל תשובה בנושא ההשגחה הפרטית.וכל זה יחובר לבינה הנשמה המלאכותיים ועוד.
ספר המידות – תוכן עניינים
ספר המידות – אמת
ספר המידות – הכנסת אורחים
ספר המידות – אהבה
ספר המידות – אמונה
ספר המידות – אכילה
ספר המידות – אלמן
ספר המידות – ארץ ישראל
ספר המידות – אבידה
ספר המידות – בנים
ספר המידות – בית
ספר המידות – בושה
ספר המידות – בגדים
ספר המידות – ביטחון
ספר המידות – בשורה
ספר המידות – ברכה
ספר המידות – בכיה
ספר המידות – גאווה
ספר המידות – גנבה וגזלה
ספר המידות – דעת
ספר המידות – דרך
ספר המידות – דין
ספר המידות – המתקת דין
ספר המידות – התבודדות
ספר המידות – הרהורים
ספר המידות – התנשאות
ספר המידות – הצלחה
ספר המידות – הריון
ספר המידות – הוראה
ספר המידות – וידוי דברים
ספר המידות – ותרן
ספר המידות – זיפן
ספר המידות – זכות אבות
ספר המידות – זכירה
ספר המידות – זקנים
ספר המידות – זריזות
ספר המידות – חלום
ספר המידות – חן
ספר המידות – חנופה
ספר המידות – חקירה
ספר המידות – חדושין דאוריתא
ספר המידות – חיתון
ספר המידות – טבע
ספר המידות – טלטול
ספר המידות – טהרה
ספר המידות – ישועה
ספר המידות – יראה
ספר המידות – יחוס
ספר המידות – כבוד
ספר המידות – כעס
ספר המידות – כישוף
ספר המידות – לימוד
ספר המידות – לשון הרע
ספר המידות – ליצנות
ספר המידות – מריבה
ספר המידות – ממון
ספר המידות – מפלת
ספר המידות – מסור
ספר המידות – משקה
ספר המידות – משיח
ספר המידות – מוהל
ספר המידות – מפורסם
ספר המידות – ניאוף
ספר המידות – נידה
ספר המידות – נפילה
ספר המידות – ניבול פה
ספר המידות – נהנה מאחרים
ספר המידות – נגינה
ספר המידות – ניסיון
ספר המידות – נר תמיד
ספר המידות – ספירת העומר
ספר המידות – סוד
ספר המידות – ספר
ספר המידות – סגולה
ספר המידות – ענוה
ספר המידות – עצבות
ספר המידות – עצירות
ספר המידות – עבירה
ספר המידות – עצלות
ספר המידות – עונש
ספר המידות – עצה
ספר המידות – עזות
ספר המידות – פחד
ספר המידות – פדיון שבויים
ספר המידות – פרישות
ספר המידות – פוסק
ספר המידות – צדקה
ספר המידות – צדיק
ספר המידות – קללה
ספר המידות – קליפה
ספר המידות – קנאה
ספר המידות – קרי
ספר המידות – קשוי לילד
ספר המידות – הרחקת רשעים
ספר המידות – רחמנות
ספר המידות – ראיה
ספר המידות – רפואה
ספר המידות – שמחה
ספר המידות – שכרות
ספר המידות – שרים
ספר המידות – שוחד
ספר המידות – שלום
ספר המידות – שבועה
ספר המידות – שבת
ספר המידות – שינה
ספר המידות – שוחט
ספר המידות – תשובה
ספר המידות – תוכחה
ספר המידות – תפילה
יש להוסיף בתחום השאלות כמובן נומורולוגיה
בקישור הבא

https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A0%D7%95%D7%9E%D7%A8%D7%95%D7%9C%D7%95%D7%92%D7%99%D7%94
וכן בתחום התקשור
https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%AA%D7%A7%D7%A9%D7%95%D7%A8
וכן גרפולוגיה
https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%92%D7%A8%D7%A4%D7%95%D7%9C%D7%95%D7%92%D7%99%D7%94
הורוסקופ
https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%94%D7%95%D7%A8%D7%95%D7%A1%D7%A7%D7%95%D7%A4
נצרות
https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A0%D7%A6%D7%A8%D7%95%D7%AA
איסלם

https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%90%D7%A1%D7%9C%D7%90%D7%9D
יהדות
https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%99%D7%94%D7%93%D7%95%D7%AA

בקרוב נשיג את הקורה בעולם
אנבידיה מלמדת את המכונות לדבר איתנו
הכנס השנתי של ענקית השבבים היה עמוס בהכרזות - ממחשב-על שיסייע בחקר הקורונה ועד לפלטפורמת שיחות וידאו מבוססת AI. שוחחנו עם גל צ'צ'יק, מנהל מרכז המחקר בישראל, על עתיד שבו נדבר למכונות כמו לבני אדם ומחשבים ייצרו עבורנו סרטוני וידאו יש מאין. "זו טכנולוגיה עם כיוונים מסוכנים", הוא מודה, "נצטרך ללמוד איך להתמודד איתם"

https://www.ynet.co.il/digital/technews/article/BJvFqiFIv?fbclid=IwAR0JGYwGlCwEqqFtu8pDgvfe_-5s2fcj8TVj_8yjNB1cOIPWt3nI5nTtKGo